If Then Else (8.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: User Login
gu: ઉપભોક્તા નો પ્રવેશ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Item
gu: નંગ

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Text
gu: લખાણ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Condition
gu: શરત

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: Data
gu: માહિતી

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
