If Then Else (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: User Login
mr: सदस्य प्रवेश

en: user
mr: सदस्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: List
mr: यादी

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Number
mr: अंक

en: Message
mr: संदेश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)

en: Condition
mr: अट
