If Then Else (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Body
am: አካል

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Condition
am: ሁኔታ
