If Then Else (8.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Body
br: Korf

en: User Login
br: Kevreañ an implijer

en: user
br: implijer

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn
