If Then Else (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (46 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: User Login
el: Σύνδεση χρήστη

en: user
el: χρήστης

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Item
el: Αντικείμενο

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Number
el: Αριθμός

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Event
el: Συμβάν

en: Text
el: Κείμενο

en: User
el: Χρήστης

en: Link Title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Active
el: Ενεργό

en: Module
el: Μονάδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Success
el: Επιτυχία

en: Amount
el: Ποσό

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Order
el: Σειρά

en: Expires
el: Λήγει

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Entity
el: Οντότητα

en: Form
el: Φόρμα

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Data
el: Δεδομένα

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου
