If Then Else (8.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Subject
ht: Sijè

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè
