If Then Else (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (58 entries)

en: Body
pl: Treść

en: User Login
pl: Login użytkownika

en: user
pl: użytkownik

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Item
pl: Element

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Log
pl: Dziennik

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Quantity
pl: Ilość

en: Edit
pl: Edytuj

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Event
pl: Termin

en: Text
pl: Tekst

en: User
pl: Użytkownik

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: Active
pl: Aktywne

en: Module
pl: Moduł

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Roles
pl: Role

en: Field value
pl: Wartość pola

en: Success
pl: Sukces

en: Amount
pl: Ilość

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Clone
pl: Klonuj

en: Order
pl: Kolejność

en: Expires
pl: Wygasa

en: Condition
pl: Warunek

en: Entity
pl: Encja

en: From email address
pl: Adres e-mail nadawcy

en: Form
pl: Formularz

en: Execute
pl: Wykonaj

en: other
pl: Inne

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Image width
pl: Szerokość obrazka

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Current Theme
pl: Bieżąca skórka

en: Entity object.
pl: Obiekt encji.

en: Data to check
pl: Dane do sprawdzenia

en: The item to check for.
pl: Element do sprawdzenia.

en: Form Submission
pl: Zgłoszenie formularza

[ctx: Plural]
en: Disabled
pl: Wyłączone

[ctx: Plural]
en: Enabled
pl: Włączone
