If Then Else (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: user
bs: korisnik

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Number
bs: Broj

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Event
bs: Događaj

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Clone
bs: Klon

en: Order
bs: Poredak

en: Alias
bs: Pseudonim
