If Then Else (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: Body
cs: Text

en: user
cs: uživatel

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Item
cs: Položka

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Quantity
cs: Množství

en: Edit
cs: Upravit

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Summary
cs: Souhrn

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: User
cs: Uživatel

en: Link Title
cs: Název odkazu

en: Active
cs: Aktivní

en: Module
cs: Modul

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Roles
cs: Role

en: Field value
cs: Hodnota pole

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Amount
cs: Částka

en: Clone
cs: Klonovat

en: Expires
cs: Expiruje

en: Condition
cs: Podmínka

en: From email address
cs: E-mailová adresa odesílatele

en: Form
cs: Formulář

en: Execute
cs: Vykonat

en: User Role
cs: Uživatelská role

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Current Theme
cs: Aktuální téma vzhledu

en: Entity Id
cs: ID entity

[ctx: Plural]
en: Enabled
cs: Zapnuto
