If Then Else (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: User Login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Module
ka: მოდული

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Condition
ka: პირობა
