If Then Else (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: User Login
kk: Логинді қолданушы

en: user
kk: пайдаланушы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Log
kk: Журнал

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Active
kk: Белсенді

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Alias
kk: Лақап ат
