If Then Else (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: User Login
ne: प्रयोगकर्ताको लग-ईन

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Item
ne: वस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: To
ne: लाई

en: Roles
ne: भूमिका

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Condition
ne: अवस्था

en: Alias
ne: उपनाम

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
