If Then Else (8.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: To
ps: ته

en: Order
ps: اوډون

en: Alias
ps: پورنوم

en: User Role
ps: غړي نده (رول)

en: Current Theme
ps: اوسنۍ ویینه

[ctx: Plural]
en: Disabled
ps: ناتوانه

[ctx: Plural]
en: Enabled
ps: فعال شوي
