If Then Else (8.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (31 entries)

en: Body
te: వివరము

en: User Login
te: వాడుకరి ప్రవేశం

en: user
te: వాడుకరి

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Item
te: అంశం

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: Log
te: చిట్టా

en: Enable
te: చేతనించు

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Edit
te: మార్చు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Summary
te: సారాశం

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: User
te: వాడుకరి

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Order
te: క్రమం

en: Condition
te: నియమం

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం
