If Then Else (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: user
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Active
az: Aktiv

en: Module
az: Modul

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Roles
az: Rollar

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Entity
az: Entiti

en: Form
az: Forma

en: Alias
az: Ləqəb

en: User Role
az: İstifadəçi Rolu

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Current Theme
az: Cari Mövzu
