If Then Else (8.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: user
eo: uzanto

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Log
eo: Loglibro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Roles
eo: Roloj

en: Order
eo: Ordo

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Alias
eo: Kromnomo
