If Then Else (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: User Login
lv: Lietotāja Autorizācija

en: user
lv: lietotājs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Item
lv: Ieraksts

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Log
lv: Žurnāls

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Quantity
lv: Skaits

en: Edit
lv: Labot

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Event
lv: Notikums

en: Text
lv: Teksts

en: User
lv: Lietotājs

en: Send Email
lv: Nosūtīt Epastu

en: Link Title
lv: Saites virsraksts

en: Active
lv: Aktīvs

en: Module
lv: Modulis

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Roles
lv: Lomas

en: Amount
lv: Summa

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Clone
lv: Klonēt

en: Order
lv: Secība

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Entity
lv: Entītija

en: From email address
lv: Sūtītāja e-pasta adrese

en: Form
lv: Forma

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Data
lv: Dati

en: User Role
lv: Lietotāju loma

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

[ctx: Plural]
en: Disabled
lv: Atspējoti
