If Then Else (8.x-1.0-beta5) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ
