If Then Else (8.x-1.0-beta5) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Body
se: Gorut

en: user
se: geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Order
se: Diŋgo
