If Then Else (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: User Login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: user
hy: օգտագործող

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Active
hy: Ակտիվ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
