If Then Else (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (47 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: User Login
ro: Autentificare utilizator

en: user
ro: utilizator

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Item
ro: Produs

en: List
ro: Listă

en: Subject
ro: Subiect

en: Log
ro: Jurnal

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Edit
ro: Editați

en: Number
ro: Număr

en: Message
ro: Mesaj

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: User
ro: Utilizator

en: Link Title
ro: Titlu Legătură

en: Active
ro: Activ

en: Module
ro: Modul

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Roles
ro: Roluri

en: Success
ro: Succes

en: Amount
ro: Suma

en: Clone
ro: Clonare

en: Order
ro: Comandă

en: Expires
ro: Expiră la

en: Condition
ro: Condiție

en: Entity
ro: Entitate

en: Form
ro: Formular

en: Execute
ro: Execută

en: Data
ro: Dată

en: User Role
ro: Rol Utilizator

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Current Theme
ro: Tema curentă

en: Init
ro: Inițializează

[ctx: Plural]
en: Disabled
ro: Dezactivat

[ctx: Plural]
en: Enabled
ro: Activat
