Iframe (3.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Field settings
sq: Rregullimet e fushës

en: About
sq: Informacione
