Iframe (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Additional CSS Class
ja: 追加の CSS クラス

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Title text
ja: タイトルテキスト

en: About
ja: アバウト

en: Frameborder
ja: フレーム枠

en: Scrolling
ja: スクロール

en: Uses
ja: 機能

en: Title, over iframe (default)
ja: タイトル、iframe越え(デフォルト)

en: IFrame without title
ja: タイトル無しIFrame

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: A link with the given title
ja: タイトル付リンク

en: URL only
ja: URLのみ

en: Validating URLs
ja: URL のバリデーション

en: A link with the uri as title
ja: タイトルとしてURL付リンク

en: URL with height
ja: 高さ付URL

en: URL with width and height
ja: 幅と高さ付URL
