Iframe (8.x-1.14) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Additional CSS Class
pl: Dodatkowa klasa CSS

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: false
pl: fałsz

en: true
pl: prawda

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Title text
pl: Tekst tytułu

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: Field types
pl: Typy pól

en: URL only
pl: Tylko adres URL

en: Validating URLs
pl: Sprawdzanie poprawności adresów URL
