Iframe (8.x-1.18) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Additional CSS Class
cs: CSS třída navíc

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Automatic
cs: Automatické

en: Title text
cs: Text názvu

en: About
cs: Popis

en: Frameborder
cs: Okraj rámce

en: Scrolling
cs: Posouvání

en: Uses
cs: Použití

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: Field types
cs: Typy polí

en: URL only
cs: Pouze URL
