Iframe (8.x-1.20) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: URL
hu: Webcím

en: Additional CSS Class
hu: További <em>CSS</em> osztály

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Allow fullscreen
hu: Teljes képernyő engedélyezése

en: Title text
hu: Cím szövege

en: About
hu: Leírás

en: Scrolling
hu: Görgetés

en: Uses
hu: Használat

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: URL only
hu: Csak webcím

en: Validating URLs
hu: Webcímek ellenőrzése
