Iframe (8.x-1.23) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Additional CSS Class
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ་གཞན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: CSS Class
bo: CSSརིགས།
