Iframe (8.x-1.23) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
