Iframe (8.x-1.24) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: URL
ug: ئادرېس

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
