Iframe (8.x-2.12) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း
