Iframe (8.x-2.13) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
