Iframe (8.x-2.13) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Field settings
sl: Nastavitve polja

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
