Iframe (8.x-2.16) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Field settings
is: Reinasetingar

en: About
is: Um
