Iframe (8.x-2.19) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Field settings
jv: Sétingan field

en: About
jv: Ngenani
