Iframe (8.x-2.19) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: false
kn: ಅಸತ್ಯ

en: true
kn: ಸತ್ಯ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Frameborder
kn: ಫ್ರೇಮ್ ಅಂಚು

en: Scrolling
kn: ಚಲನೆ(ಸ್ಕ್ರಾಲಿಂಗ್)
