Iframe (8.x-2.2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Additional CSS Class
es: Clase CSS Adicional

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: false
es: falso

en: true
es: verdadero

en: Automatic
es: Automático

en: Title text
es: Texto del título

en: About
es: Acerca de

en: Frameborder
es: Borde del marco

en: Scrolling
es: Desplazamiento

en: Uses
es: Usos

en: CSS Class
es: Clase CSS

en: Field types
es: Tipos de campo

en: URL only
es: Solo URL

en: Validating URLs
es: Validando URLs
