Iframe (8.x-2.20) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Additional CSS Class
cy: Dosbarth CSS ychwanegol

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Field settings
cy: Gosodiadau maes
