Iframe (8.x-2.21) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Class
et: Klass

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: Field settings
et: Välja seaded

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: URL only
et: Ainult URL

en: Validating URLs
et: URL-ide valideerimine
