Iframe (8.x-2.21) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: URL
is: vefslóð

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Field settings
is: Svæðastillingar

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
