Iframe (8.x-2.21) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Additional CSS Class
sk: Prídavná CSS trieda

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Class
sk: Trieda

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Automatic
sk: Automatický

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Field types
sk: Typy polí
