Iframe (8.x-2.22) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
