Iframe (8.x-2.22) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Default value
bs: Defaultne postavke
