Iframe (8.x-2.22) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: URL
fa: نشانی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Class
fa: کلاس

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Title text
fa: متن عنوان

en: Field settings
fa: تنظیمات فیلد

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
