Iframe (8.x-2.23) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
