Iframe (8.x-2.23) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
