Iframe (8.x-2.23) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Additional CSS Class
pt: Class adicional de CSS

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Class
pt: Classe

en: false
pt: falso

en: true
pt: verdadeiro

en: Automatic
pt: Automático

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Title text
pt: Texto do título

en: Field settings
pt: Configurações do campo

en: About
pt: Sobre

en: Scrolling
pt: Rolagem

en: Uses
pt: Usos

en: CSS Class
pt: Classe CSS

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: URL only
pt: Apenas URL

en: Validating URLs
pt: Validação de URLs

en: Allow full screen
pt: Permitir ecrã inteiro
