Iframe (8.x-2.24) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
