Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ
