Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Media
be: Мультымедыя

en: Domain
be: Дамен

en: Select
be: Выбраць

en: About
be: Аб
