Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
